Početna / Lemilice i lemna oprema / Bazne lemilice / Vrhovi za Ersa lemilice / Vrh Ersa 102CDLF12 Vrh Ersa 102CDLF121.336.50 рсд Vrh Ersa 102CDLF12 количина Dodaj u korpu Kategorija: Vrhovi za Ersa lemilice Opis Opis Vrh za lemilicu ERSA; Dimenzije: (A)1.2mm, (B)0.6mm, (C)30.5mm, (D)?5.2mm, (E)9.5mm; Povezani proizvodi Vrhovi za Ersa lemilice Vrh Ersa 032KD Vrhovi za Ersa lemilice Vrh Ersa SVP13A set Vrhovi za Ersa lemilice Vrh Ersa 142PDLF01 Vrhovi za Ersa lemilice Vrh Ersa 102CDLF20 Vrhovi za Ersa lemilice Vrh Ersa 082JD Vrhovi za Ersa lemilice Vrh Ersa 102CDLF32 Vrhovi za Ersa lemilice Vrh Ersa 052JD Vrhovi za Ersa lemilice Vrh Ersa 032BD