Početna / Elektromehaničke elektronske komponente / Motori / Motor, minijaturni, 1.5V/2000RPM – 3V/4000RPM, 15mA, 20x10x12mm Motor, minijaturni, 1.5V/2000RPM – 3V/4000RPM, 15mA, 20x10x12mm550.00 рсд Motor, minijaturni, 1.5V/2000RPM - 3V/4000RPM, 15mA, 20x10x12mm количина Dodaj u korpu Kategorija: Motori Opis Opis MOTOR N30 Motor, minijaturni, 1.5V/2000RPM – 3V/4000RPM, 15mA, 20x10x12mm Povezani proizvodi Motori Motor DC Gear 3V 60mA 171rpm 0,02 Motori Motor, Tip R130, 3V DC, 200mA, 12000RPM Motori Motor, Tip R130, 3V DC, 400mA, 18000RPM Motori Motor PD3-013-42 Trinamic Motori Motor za DVD/CD plejer 4.2VDC Arduino motoriMotori Motor servo MG996R MG996 Metal Gear High Torque YXC123 180° Motori Motor 3-6VDC, fi=24mm Motori Motor sa točkom za robot automobile, 3-12V/70mA